Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkuHowdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázku
Přiblížit
Obrázky
foto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázkufoto: Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázku

Howdy Doody – replika slavné americké loutky vyrobená na zakázku

České Loutky - cechovní dílna

Howdy Doody je dobře známá loutka z americké televizní show z přelomu 40 a 50. let. Naše replika této oblíbené postavy je ručně vyrobená má pohyblivé oči i pusu. A rozsah pohybu originální loutky zvládne hravě.


Množství
CZK 29 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (1 ks)
Video
Upozorňujeme, že každá replika je originál vyrobený na zakázku a může se mírně lišit od obrázku.
Přehled
  • Velikost: 70 cm (27,6 palců)
  • Váha: 2,0 kg
  • Materiál: Jiné
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
  • Designér: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Na zakázku
  • Postava: Šašek
  • funkce 7

Howdy Doody TV show – americký televizní pořad pro děti

Howdy Doody byl ve Státech obrovský fenomén. Neexistovalo dítě, které by neumělo písničku "It's Howdy Doody time..." – asi jako my známe Hurvínka nebo Včelku Máju. Vyrostly "na něm" celé generace amerických a kanadských dětí

Howdy Doody a proměny v čase

Ten, pravý, původní Howdy, který je v muzeu v Detroitu v Michiganu v USA, byl značně obroušen a poničen. Loutka musela být pro vystoupení vždy v perfektním stavu, proto jich jen pro účely TV show bylo vyrobeno několik. Během let se různě proměňoval, vyvíjel. Každá nová loutka se od předchozí mírně lišila. Stejně jako náš Hurvínek. Na internetu můžeme najít řadu variant jeho podoby.

Někdy měl vzhled mladší, některé z Howdy loutek měli mrkací oči dekorované řasami, jiné zase měly vlasy. Naproti tomu třeba v kanadské verzi seriálu je použito několik verzí s nemrkajícíma očima.

Existuje také Howdy, známý jako double Doody v Smithsonian Institution ve Washingtonu DC, který nevypadal jako skutečný Howdy, byl záměrně vyroben tak, aby Howdyho připomínal. Byl to dublér, který se příležitostně používal v show pro reklamy.

Jedna z historických loutek z TV seriálu:

Howdy Doody Marionette - Replica #14

Existuje řada kopií, které fanoušci vlastní. Jeden byl použit na obálce brožury, která obsahovala televizní plán. Další byl použit na DVD vydání starých televizních pořadů. Proti oběma vznesli držitelé autorských práv Howdy námitky. Nevadily jim kopie, ale jejich medializace a komerční použití.

Neustále shromažďujeme informace o Howdy Doodym. Pokud nám chcete o této fantastické loutce něco říct, neváhejte napsat na petr@marionettes.cz

It's Howdy Doody time

Recenze Loutky.czHodnocení produktu (2)


Daniel 29. 12. 2021bbbbb

I have waited for 50 years for Howdy to show up at my house and finally he is here. This is the best replica that I have ever seen. He is expertly made--a true artistic creation. Every detail was beautifully done. I feel like I am in the 'Peanut Gallery' again.

Ronald 6. 7. 2020bbbbb

This is perhaps the most perfect replica marionette I have ever seen! From the original 1950ʼs Howdy Doody show.Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyJako reference může krásně sloužit tato fotka od sběratele z New Jersey, kterou nám poslal. A s naší prací byl tak spokojen, že si od nás objednal napřed Howdyho, poté Inspektora a následně ještě pana Blustera. Spolu s fotkou nám poslal i tato nádherná slova:

From the bottom of my heart, I cannot thank you and your team enough for turning my vision into reality.  We have journeyed together through the process  of creating these works of art.  I am looking forward to our next project together.

Howdy Doody Show – repliky

Související produkty

Repliky

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny