Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutkaKašpárek- malá ručně vyrobená loutka
Přiblížit
Obrázky
foto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutkafoto: Kašpárek- malá ručně vyrobená loutka

Kašpárek- malá ručně vyrobená loutka

České Loutky - cechovní dílna

Kašpárek je jeden z nejznámějších loutkových charakterů od samého počátku loutkářství. Nyní vám přinášíme krásnou dřevěnou, ručně vyráběnou loutku, na kterou je radost pohledět. Zamilují si ji děti i dospělí.


Množství
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Skladem

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Velikost: 16 cm (6,3 palců)
  • Váha: 0,1 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designér: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Chlapec
  • Postava: Šašek
  • funkce 0

Klasická loutka Kašpárka - malá loutka pro radost

Nás kašpárek je adaptací na klasické marionety kašparů. Typická červená barva vévodí jeho čepici, oblečku i končetinám z provázků. Čepici zdobí dvě veselé rolničky a ručně malovaný obličej vás zaujme detaily jako bílý nos či růžové tváře.

Loutka má jednoduché vahadlo, které umožňuje pohyb rukou a hlavy. Kašpárek si může sednout a díky provazovým pažím a nohu dokáže skvěle tančit.

Malý kašpárek nám vždy vykouzlí úsměv na tváři a věříme, že rozveselí i vás. Tato loutka je vhodná pro jak pro malé děti, tak pro dospělé, kteří hledají hravou dekoraci či originální dárek.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyLoutky pro nejmenší

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny