Pinocchio mini - loutka k 3D tiskuPinocchio mini - loutka k 3D tiskuPinocchio mini - loutka k 3D tiskuPinocchio mini - loutka k 3D tiskuPinocchio mini - loutka k 3D tiskuPinocchio mini - loutka k 3D tisku
Přiblížit
Obrázky
foto: Pinocchio mini - loutka k 3D tiskufoto: Pinocchio mini - loutka k 3D tiskufoto: Pinocchio mini - loutka k 3D tiskufoto: Pinocchio mini - loutka k 3D tiskufoto: Pinocchio mini - loutka k 3D tiskufoto: Pinocchio mini - loutka k 3D tisku

Pinocchio mini - loutka k 3D tisku

České Loutky - cechovní dílna

Rozpoutejte svou kreativitu a vstupte do kouzelného světa klasických pohádek s našimi soubory pro tisk Pinocchio Marionette ve 3D. Navrženy pro nadšence do loutek a vypravěče, tyto soubory vám umožní vytisknout svou vlastní malou Pinocchio loutku ve 3D, která je nadčasovým symbolem dobrodružství a kouzla proměny.


Množství
Elektronický produkt
Bestseller *****
Video
Přehled
 • Výroba: Jiné
 • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
 • Designér: České Loutky - cechovní dílna
 • Rod: Chlapec
 • Postava: Pinocchio
 • funkce 0

Hlavní funkce:

Vysoká kvalita designu: Vytvořeno zručnými designéry, naše soubory na marionetu Pinocchia zachycují podstatu oblíbené postavy s detailními prvky a okouzlujícím výrazem, zajistí krásnou a funkční loutku.

 

Okamžité stažení:

Začněte ihned s našimi snadno stažitelnými soubory, kompatibilními s většinou 3D tiskáren. Žádné čekání na doručení, stačí stáhnout a začít cestu k oživení Pinocchia.

 

Přizpůsobitelné:

Vymalujte a ozdobte svou marionetu Pinocchia tak, aby odpovídala vaší jedinečné vizi. Ať už pro třídu, divadelní produkci nebo jako rozkošné doplnění vaší sbírky, tato loutka je plátnem pro vaši kreativitu.

 

Uživatelsky přívětivé:

Vhodné pro začátečníky i zkušené nadšence 3D tisku, naše soubory obsahují jasné pokyny, zajistí hladký tisk.

 

Vzdělávací hodnota:

Fantastický nástroj pro pedagogy a rodiče, použijte tuto loutku k zapojení dětí do vyprávění příběhů, podporujíc jejich fantazii a lásku k četbě.

 

Specifikace výrobku:

Formát souboru: STL

 

Rozměry: 20 cm, 8 palců

 

Klíčová slova:

Loutkořečníci DIY, Vzdělávací nástroje, Unikátní dárky, Nadšenci do pohádek

 

Vydávejte se na cestu kreativity a nostalgie s našimi soubory pro tisk marionety Pinocchia ve 3D. Ideální pro tvůrčí sezení, vzdělávací účely nebo jako upřímný dárek, tato loutka je více než jen hračka; je to brána do světa fantazie a vyprávění příběhů.

Stáhněte si Pinocchio mini - loutka k 3D tisku

Chcete si vyrobit loutku a nejste zrovna zručný řezbář? Pokud se nechcete trápit dny týdny možná měsíce s dlátem a pilníky, máme pro vás řešení! Právě pro vás jsme připravili naši knihovnu 3D modelů loutek a jejich jednotlivých částí. Vybrat si můžete loutku celou nebo jenom části, které zrovna potřebujete

Soubor pro 3D tisk loutky

Teď si můžete můžete vytisknout svou vlastní loutku na 3D tiskárně! Jestli ji máte doma, v práci, nebo u kamaráda, tak máte napůl vyhráno. Kupte a stáhněte si STL soubor. Nařezejte si jednotlivé díly pro svou tiskárnu a pusťte se do tisku. Vytištěné části jednotlivých dílů k sobě snadno slepíte vteřinovým lepidlem, ale to už dobře znáte :) No a nakonec sestavení a navázání loutky, pak už můžete porovnat, o kolik je tato i přes svou velikost lehčí, než ostatní.

Jak si koupit soubory?

 1. Pokud ještě nemáte registraci, vytvořte si ji při nákupu
 2. Nákupem souhlasíte s podmínkami nákupu
 3. Po zaplacení budou vaše soubory k dispozici pro stažení ve vašem profilu (Můj profil /Mé elektronické produkty)
 4. Stáhněte soubory a můžete začít
 • Nákupem platíte za licenci pro 5 povedených výtisků 3D modelu
 • Licence je pro osobní a nekoměrční užití
 • Licence nesmí být přeprodána dál
 • Soubory jsou pro vaši potřebu a je zakázáno je sdílet
 • Vytištěné díly můžete použít jako polotovar pro loutku, jež je určena k prodeji
 • Pokud máte zájem o rozšířenou licenci, napište nám a podmínky můžeme upravit individuálně
 • > Podívejte se na článek "Základy o stavbě (nejen) 3D tištěných loutek a co z nich můžete získat."!!!

  Návod mini Pinocchio

  Návod mini Pinocchio
  sestavení loutky


  • Instrukce k sestavení 3D tištěné loutky

  Recenze Loutky.cz


  Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

  Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

  Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

  I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

  Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

  Absolutely beautiful!!

  Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
  Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

  Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
  9. 6. 2023bbbbb

  If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!  Načíst další


  Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, Etsy  3D Pinocchio Marionette

  Stejný character

  LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny