Pinnochio 3D

Vytiskněte, sestavte
a vyprávějte příběhy pomocí
té nejvšestrannější loutky všech dob.

3D printed Pinocchio by Marionettes.cz

Jo, jo, Pinocchio

Nejslavnější loutka všech dob. Užijte si tvorbu této ikonické postavičky pomocí 3D tiskárny s doprovodnými výukovými videi. Po sestavení se můžete naučit, jak ho navázat na vahadlo a vdechnout mu život. Výroba vašeho vlastního zlobivého kluka vás bude jistě bavit.

Radost ze sestavení
Zábava pro každého

Celý proces montáže je dobře popsán a je snadné mu porozumět. Celkově je to fascinující zážitek. Jen se nad tím zamyslete. Vdechujete život stroji.

Naučte se jej ovládat

Je velmi snadné začít a neexistují žádná omezení pro zlepšení. Zahrajte krátký příběh pro své přátele nebo natočte video a sdílejte ho online.

Postava, která dokáže hrát mnoho rolí

Změňte jeho charakter pomocí doplňků. Jednoduchým přidáním dalších dílů můžete změnit Pinocchiovy vlastnosti na jiné.


Gesta rukou
Snadno měnitelné


Zavírací víčka s emotikony. Proč ne?"Tak si mě stáhněte a vytiskněte a uvidíte..."

Kupte nyní

Už jste někdy postavili a oživili loutku?

Tohle je ideální příležitost, jak začít. Díky technologii 3D tisku v kombinaci s našimi videonahrávkami a podporou budete loutku moci snadno sestavit a naučit se ji ovládat. Objevte její sílu - originální způsob vyprávění příběhů a nápadů.


Svět plný loutkářů

Cílem projektu "3D Pinocchio" je rozšířit kouzlo loutkového divadla do všech koutů této planety. Vytvořili jsme ho společně s Loutkářskou univerzitou Praha a startujeme tak novou vlnu loutkářství ve světě.


Speciální sleva pro členy UNIMA

Jste členem UNIMA (Union International de la Marionnette) - sdružení všech loutkářů z celého světa? Dejte nám vědět a my vám poskytneme speciální slevu.


Filtr

Cena


Doba tisku

  • print_time-print_5
  • print_time-print_10


LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějinyKurzyKurzyNejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutkySlevySlevy