Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikoviCharlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovi
Přiblížit
Obrázky
foto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovifoto: Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovi

Charlie Chaplin – loutka věrně podobná slavnému komikovi

Ostatní

Charlie Chaplin. Elegantní i srandovní zároveň. Plný nadšení a nových nápadů, které si musí okamžitě vyzkoušet. Tento Charlie nás baví už léta. Bude bavit i Vás?


Množství
CZK 6 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (5 ks)

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Velikost: 45 cm (17,7 palců)
  • Váha: 1,0 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Odlévané
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Rod: Muž
  • Postava: Charlie Chaplin
  • funkce 0

Loutka slavného komika

Tato loutka je vypracovaná do nejmenších detailů včetně dřevěné zdobené hole, má osobitý charakter komika a určitě potěší i ty nejnáročnější z vás. Charlie na sobě má pro něj typický, na míru šitý oblek.

Všimněte si skvěle propracovaného oblečení a naivního výrazu ve tváři. Kostra je vyrobena ze dřeva, hlava a ruce jsou lité ze zdravotně nezávadné a velice odolné pryskyřice, boty jsou vyrobeny ze dřeva. Vše je ručně malované a patinované. Loutka má klasické ovládání, velice slušný rozsah pohybu a hrát se s ní naučíte za pár chvil.

Recenze Loutky.czHodnocení produktu (6)


Christine 12. 4. 2021bbbbb

We love Charlie! He is perfect and I am sure that my niece is going to love him too!

Taj Padda 13. 3. 2021bbbbb

Amazing product as described

Sally Nielsen 1. 3. 2021bbbbb

We had an issue with the shipping time but my Marionette just arrived and is everything I hoped it would be. I know that I will be placing another order for a 2nd one.

Brenda 10. 9. 2020bbbbb

Love him! ❤ Looks awesome, he came ontime, well packed and unharmed. Thank you, Czech Marionettes!

Elaine Rawes 23. 6. 2015bbbbb

In love this. So well made. WONDERFUL!!!!!!!!!!!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyKlasik

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny