Scarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká Loutka
Přiblížit
Obrázky
foto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutka

Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutka

České Loutky - cechovní dílna

Scarface je ostřílený ''záporák'' z filmu o Batmanovi. Naším cílem bylo vytvořit obdobnou břichomluveckou loutku na proti úrovni. A tady je! Prohlédněte naší první loutku tohoto typu.


Množství
CZK 47 000Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
Délka výroby se pohybuje kolem 6ti týdnů.
Přehled
  • Velikost: 100 cm (39,4 palců)
  • Váha: 3,0 kg
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designér: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Muž
  • Postava: Ostatní
  • funkce 3

Padouch Scarface - Břichomluvecká Loutka Podle Fotky

Záporné postavy jako loutky vyrábíme moc rádi! Mají silné charakteristické rysy, vzbuzují emoce a práce na takovéto loutce je jedna radost. 

Výroba loutky Scarface začíná u sestavení břichomluvecké mechaniky na míru. Loutka umí pohybovat očima všemi směry a otvírat a zavírat ústa. Mechanika je zakomponovaná uvnitř hlavy a ovládací tyč je umístěna v dutině na zádech, což umožňuje ovládaní loutky, když je usazená na klíně. 

Scarface je loutka na profesionální úrovni. Obličej i další části jsou ručně malované, oblek i klobouk ručně šité a vše je pečlivě zkompletováno až do finální podoby.

Pokud máte vlastní nápad na výrobu břichomluvecké loutky, neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám vše vysvětlíme a uděláme návrh na míru.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Performerské loutky

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny