Otevíráme prodejny! Po dlouhé pauze znovuotevíráme naše loutkové obchody v Nerudovce. A ten velký jsme navíc zrenovovali. Přijďte za námi na návštěvu.
Punkerka Debbie LoutkaPunkerka Debbie LoutkaPunkerka Debbie LoutkaPunkerka Debbie LoutkaPunkerka Debbie Loutka
ZOOM

Punkerka Debbie Loutka

Unikátní loutka punkerky Debbie je jedinečná v mnoha ohledech. Tento umělecký kousek je vhodný pro všechny, kdo se nobojí vybočovat z řady.


Množství
USD 1 089 plus poštovné
Koupit
Upozorňujeme, že každá loutka je originál a může se mírně lišit od obrázku.
Přehled
  • Velikost: 60 cm
  • Váha: 2 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Rod: Žena
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Punkerka Debbie Loutkafoto: Punkerka Debbie Loutkafoto: Punkerka Debbie Loutkafoto: Punkerka Debbie Loutkafoto: Punkerka Debbie Loutka
Hodnocení
ShippingVýroba této loutky může trvat i několik měsíců.
Ask a question
5HodnoceníAsk a questionPin it
Je konec sedmdesátých let, Londýn. Debbie, Ramon a jejich pes Iggy se chystají na procházku nočním městem. Přidáte se k nim? Tahle slečna se nebojí ukázat svojí vášeň pro punk, rokovou hudbu a divoký styl oblékání.

Krátké červené vlasy, výrazné tričko i pruhované podkolenky jsou toho důkazem. Tato loutka je ručně vyřezaná z lipového dřeva zkušeným řezbářem, který nepodceňuje nejmenší detaily. Pokud jste fanouškem punk rocku, nevšedních věcí a loutkářského umění, Debbie si Vás dozajista získá.

Prohlédněte si i další loutky v kategorii :)

Související produkty

Anarchie

 Anarchie – zobrazit vše

Stejný character

Nejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky(60) 5 USD – 1290 USDKlasické loutkyKlasické loutky(216) 5 USD – 2475 USDAnymátor - univerzální loutkaAnymátor - univerzální loutka(6) 5 USD – 895 USDPerformerské loutkyPerformerské loutky(12) 139 USD – 1290 USD
Chcete cookies?
Ano prosím.