V souladu s opatřením vlády a virem COVID–19 máme kamenné obchody zavřené. Eshop a dílna jsou v plném provozu.

Filtr

Cena


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Karikatury

Animáči jsou jedny z nejpopulárnějších loutek. Děti je milují pro jejich velké oči a nezranitelé duše. A protože animáči vydrží všechny dětské rozmary, tak se z nich nikdy nestanou jen nějaké dekorace ve výloze. Navíc budou navždy pevné jak tělem, tak duší. Ke každé loutce se váže nějaký příběh. Pojďte se tedy společně s námi podívat, co vše tyto postavy skrývají, jaké jsou jejich příběhy a jaká tajemství nám jsou nám ochotné prozradit.

Zjistit víc

Animáči – velice odolné loutky

Nejsou to žádná dřeva, i když jejich tělíčka dřevěná jsou. Hlavičky jsou odlévané z nárazuvzdorné pryskyřice, proto nejsou choulostivé a vydrží i nějakou tu ránu. Ale my víme, že pro jejich krásná kukadla, se těmto postavám nic nestane.

Ruční práce

Animáči jsou ručně malovaní a je na nich vidět, že ruka, která je malovala je ruka manuálně i umělecky zručná. Oblečení je ručně šité, všechny šaty perfektně padnoucí a vyšperkované do precizních detailů.


Zavřít

Filtr je aktivníUpřesnit filtr

Nestačí Vám snadardní nabídka?Objednejte si výrobu na zakázku
Nejpopulárnější loutky(48) 5 USD – 1290 USDPerformerské loutky(7) 139 USD – 990 USDOblíbené loutky(201) 1 USD – 2475 USDKomponenty pro výrobu loutek + Vyrob si sám sety(19) 2 USD – 895 USD

Vyberte si postavu

Blog

Loutky na zakázkushow more20 loutek za 14 dní? Jedině pro indickou reklamushow moreOhlédnutí - řezbářský kurz 20.6 - 26.6. 2016show more
Chcete cookies?
Ano prosím.