Online obchod funguje bez omezení. Kamenné obchody máme do odvolání zavřené. Věříme, že situace se brzy zlepší a držíme nám všem palce. Děkujeme za podporu!

Filtr

Cena


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Soutěž o loutku už skončila

Soutěž o loutku už skončila

Výherce v blízké době oslovíme emailem, následně zveřejníme vyhodnocení soutěže 

Všem soutěžícím děkujeme za účast!
____________________________________________

Pomozte nám svým názorem a vyhrajte loutku!Zakládáme neziskovou organizaci PuppetUniversity.org jako vzdělávací platformu nejen pro amatérské loutkáře a nadšence z celého světa. Rádi bychom se věnovali hned všem připravovaným projektům zároveň, ale není to z kapacitních ani ekonomických důvodů možné. Rozhodli jsme se proto oslovit Vás, příznivce loutek, abychom zmapovali co by Vás nejvíce zajímalo.

 

Kterým projektem máme začít?

 

Loutka jako traumaterapeutický nástroj

Více o tomto projektu

Sesbíráme vše co už bylo v tomto směru napsáno a vyzkoušeno. Vytvoříme metodiku výuky, pomocí které budeme vzdělávat traumaterapeuty, psychoterapeuty a také učitele celého světa. Ti pak budou aplikovat terapii na dospělé ale i dětské publikum. Jsme v kontaktu s významnými osobnostmi tohoto fenoménu. Máme abmice znovuobjevit loutku jako nástroj šamanismu na současné úrovni kritického vědeckého myšlení.

....................................................

Vytváření moderních principů iluzivního marionetového divadla

Více o tomto projektu

Jsme, jako mnoho z vás fandové loutek na niti a iluzivního loutkového kukátkového divadla. Česká republika je v tomto směru velmocí. Vždyť před sto lety jsme tu měli přes 3000 amaterských divadel!  Rádi bychom přenesli iluzivní kukátkové loutkové divadlo do 21. století. Oprášíme všechny známé scénografické technologie od baroka až po dnešek a doplníme je o moderní technologie jako je amatérská robotronika, programovatelné multimediální sekvence, 3D tisk loutek, prostorovou práci se zvukem, svělem, vlhkostí a triky světových iluzionistů a kouzelníků. Takové divadlo bude silným základem pro sdělování příběhů, které formuji naši společnost.

....................................................

Online a offline kurzy

Více o tomto projektu

Jsme skupina vysokoškolsky vzdělaných loutkářů a rádi bychom mezi sebe přivítali další loutkářské kapacity z celého světa. Spolu s nimi pak budeme plnit aktualizovatelnou výukovou platformu, pro tyto znalostní okruhy: výroba loutek a scén (anatomické a mechanické principy výroby loutek a scén), loutkoherectví (klasické metody upřednostňující loutku, nové metody souhry herce a loutky, filmová animace a herectví) scénografie (scéna která hraje) scénaristika, režie, produkce, teorie, historie a alternativní užití loutky. Naším cílem je vzdělávat amatérské i profesionální loutkáře na celém světě.

....................................................

Vyplňte, prosím, následující dotazník a pokud s námi chcete zůstat v kontaktu, zapojte se do soutěže o loutku dle svého výběru z možností zobrazených pod dotazníkem.

> Zobrazit podrobnosti

Pravidla soutěže: Vyplňte prosím všechna poviná pole, vyberte si loutku, kterou chcete vyhrát a téma pro loutkářskou univerzitu a potvrďte odeslání formuláře. Jeho Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže, zpracováním osobních údajů a marketingovým souhlasem. Soutěž probíhá do 20. listopadu včetně. Ze všech účastníků vylosujeme vítěze 23. 11. 2020. Jeho křestní jméno a odpovědi zaslané v dotazníku budou zveřejněny. Výherce oslovíme e-mailem a poprosíme jej o adresu, abychom mu mohli odeslat jím vybranou loutku. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou. 
Líbí se vám kostlivec, retro policista nebo dáváte přednost tradičnímu kašpárkovi? Výhru si v listopadové soutěži můžete zvolit sami. Níže vidíte loutky, ze kterých můžete vybírat. Stačí, když vyplníte formulář a pomůžete nám svým názorem s naším unikátním projektem - Loutkářskou univerzitou! 


Zavřít


zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu výběruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

Nestačí vám naše standardní nabídka?Mrkněte na zakázkovou výrobu
Nejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky(62) 8 USD – 1490 USDKlasické loutkyKlasické loutky(216) 8 USD – 2450 USDUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratele(112) 170 USD – 4800 USDPerformerské loutkyPerformerské loutky(13) 139 USD – 1490 USD

Vyberte si postavu

Blog

Matrioška Cup – výstava Jiřího Helcelashow moreOhlédnutí - řezbářský kurz 20.6 - 26.6. 2016show moreSpolupráce s Egyptemshow more
Chcete cookies?
Ano prosím.