Filtr

Cena


Dostupnost


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba

  • Ručně vyřezávané většinou z lipového dřeva
  • Nejčastěji z tvrzené sádry (tradiční technika), pryskyřice nebo polymeru

Pohyblivost

  • 9+ kloubů, jednoduché vahadlo
  • 9+ kloubů, plně funkční vahadlo
  • 9+ kloubů, plně funkční vahadlo, váhově balancovaná loutka

Když loutky tančí

V hlavní roli naše hvězda – Baby Bonnie!

Enrique, Violka a Petr Skácel | © 2020 Loutky.cz

V hlavní roli sice hraje loutka Bonníka, ale nikdy by tak krásně netančila, nebýt našeho Enriqua! Za prvé je skvělý loutkoherec, ale navíc ještě - bez něj by tu nebyl ani jeden Bonník. Každý z nich mu totiž projde rukama, protože je i vyrábí. A pak naváže tak úžasně, že dokáží všechny kousky, které vidíte na videu :)

Violka má na svědomí video jako takové. Dva dny s námi natáčela, zvedala nám náladu a povzbuzovala nás. A pak všechny záběry sestříhala do podoby, se kterou jsme všichni spokojeni.

A Petr? Ten je duší každého nového projektu. A tady se ukázal i jako režisér a odehrál skoro všechny vedlejší role :)

 

Na loutkovém videu se podíleli: Enrique, Violka a Petr Skácel

Taneční loutkové číslo

Při výběru loutky hraje roli i její pohyblivost a co vše se s ní dá dokázat. A protože fungujeme z velké části online, video je perfektní způsob, jak vám můžeme rozsah pohybu loutek ukázat. Některá můžete vidět přímo v detailu loutky, jiná se objevují pouze na našem Facebooku.

Protože kostlivec Bonník je navržen jako taneční loutka, natočili jsme s ním a dalšími kostlivci videoklip. Benjamínek mezi kostlivci je jeho hlavní hvězda, ale krásní a skvěle pohybliví jsou, jak vidíte, i ostatní.

 

Kde jsme loutky natáčeli?

Byla by škoda nevyužít, že naše dílna a obchod jsou v nádherné lokalitě v centru Prahy. Tajuplný gotický sklep, interiéry staropražských domů i krásný výhled na Pražské panorama z pod oken Pražského Hradu!

Část záběrů je pořízena v naší dílně v Nerudovce, kde se Bonníci i vyrábějí. Jiné ukazují naši prodejnu ve vedlejším domě. To jsou ty, kde hraje loutek více :) Nádherné romantické sklepní scény jsou natáčeny v gotickém sklepě ze 13. století, Nerudova 45, kam jsme se dostali díky spřátelenému obchodu Curiomat. No a protože z oken koukáme přímo na Pražský hrad, odkud je úžasný váhled na Prahu, neodolali jsme :)

Mrkněte na naše hvězdy :)


zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu filtruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyNa zakázkuNa zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějinyKurzyKurzyPublikace a voucheryPublikace a voucherySlevySlevy