Otevíráme prodejny! Po dlouhé pauze znovuotevíráme naše loutkové obchody v Nerudovce. A ten velký jsme navíc zrenovovali. Přijďte za námi na návštěvu.

Filtr

Cena


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Starožitné loutky

Starožitné loutky

Příběhy jsou skryté uvnitř nich a vy teď máte jedinečnou možnost je objevit. Starožitné loutky reprezentují veliký kus historie, který teď můžete mít doma i vy. Všechny antik loutky v této kategorii jsou ručně vyráběné tradičním způsobem a jsou v perfektním stavu. Vetšina z nich pochází ze začátku 20. století a jejich rodištěm je Česká republika. Na hraní jsou poměrně neohrabané - vysoká váha, střední mobilita a tradiční vahadlo. Jejich hodnota je historická, umělecká a sběratelská. Všechny jsou v původním stavu, takže se nemusíte bát, že by jejich autenticita byla porušena nějakým neodborným zásahem.


Filtr je aktivníUpřesnit filtr

Nestačí vám naše standardní nabídka?Mrkněte na zakázkovou výrobu
Nejpopulárnější loutkyNejpopulárnější loutky(55) 100 CZK – 25800 CZKOblíbené loutkyOblíbené loutky(202) 100 CZK – 49500 CZKAnymátor - univerzální loutkaAnymátor - univerzální loutka(6) 100 CZK – 17900 CZKPerformerské loutkyPerformerské loutky(9) 2780 CZK – 19800 CZK

Vyberte si postavu

Blog

Loutky na zakázkushow moreMatrioška Cup – výstava Jiřího Helcelashow moreLoutky.cz – hodnocení zákazníkůshow more
Chcete cookies?
Ano prosím.