Loutky.cz – hodnocení zákazníků

Loutky.cz – hodnocení zákazníků

Co napsali naši spokojení zákazníci? Porovnejte svou zkušennost s nákupem u nás s ostatními.

Víme, že naše loutky dělají šťastné lidi po celém světě

Milujeme vaše recenze

Můžete nám dát recenzi přímo na Google.com
nebo jej pošlete na e-mail a pokud chcete zveřejnit je, zapsat si to, budeme opravdu potěšeni!

napsat recenzi Google

Recenze emeritního profesora Joea Goldblatta
„Před mnoha lety jsme s manželkou byli jsme v Tokiu. Koupili jsme několik loutek a japonská obchodní asistentka nám tajně zašeptala „Nejlepší loutky na světě se vyrábějí v Praze.“ Nedávno jsem objevil Marionettes.cz a nyní vím, proč je tato reputace umělecké dokonalosti a kvality tak zaslouženě. Začali jsme sbírat jejich nádherné postavy a přinášejí do našeho domova magii, naději a radost. Jaký úžasný tým návrhářů, kteří vytvářejí jedinečné postavy, aby potěšili ty, kteří milují loutky po celém světě!
Emeritní profesor Joe Goldblatt 
Edinburgh, Skotsko


Recenze Dr. Stan Forda
"Bylo to přes 30 před lety, kdy jsem byl poprvé vystaven světu loutek díky skvělému představení ve slavném salcburském loutkovém divadle. Vrátil jsem se, abych viděl každou inscenaci, kterou měli ve svém repertoáru. Personál byl tak laskavý, že mě vzal do zákulisí a dokonce byl svědkem jejich zblízka umění. Vzali si čas, aby mi ukázali proces výroby detailů loutek na zakázku a cestování do určitých částí světa, aby si ručně vybrali špičkový materiál pro jejich kostýmy. Tato úroveň vysoké kvality byla vštípena do mé snahy o sbírání loutky. Měl jsem velké štěstí, že jsem ve vaší firmě našel tento druh kvality a ve vašich zpravodajích jsem si přečetl odhodlání a vášeň, kterou pro své výrobky máte. Když jsem si do své sbírky koupil několik svých výtvorů, nemohu vám dostatečně poděkovat za vzrušení a radost, kterou mi i nadále každodenně přinášejí Nechte je vystavit v celém mém bydlišti a mnoho dalších, které jsem cestoval po celém světě, abych sbíral. Těším se, až v budoucnu do své sbírky přidám ještě více vašich jedinečných loutek. Ještě jednou děkuji. Přeji vám pokračující úspěch ve všech vašich snahách, když inspirujete lidi světem loutek. “
Dr. Stan Ford, Univ.-Prof
Rakousko

 

Recenze Google pro Marionettes.czPodívejte se na
aktuální recenze naši zákazníci na Google.com !

 

Všechny rezenze na Loutky.cz

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, Etsy


Nejoblíbenější loutky

Pin it