Kategorie našich loutek na zakázku
 
Loutky na zakázku

Loutky na zakázku

1.
SBĚRATELSKÉ KOUSKY

UMĚNÍ A VYJÁDŘENÍ SE

Naše loutky na zakázku jsou díky tradičnímu ručnímu řezbářství a ručně šitým oblečením s orientací na detail, špičkovou třídou světového loutkářství. Ctíme hluboké znalosti vyřezávání, kompletování a vyvažování loutek, stejně jako se přísně řídíme pravidly anatomie člověka a loutky.

Od 34 000 Kč

Custom #23
Custom #22
Custom #19

1. SBĚRATELSKÉ KOUSKY

Od umělecké skici k ručně vyřezávanému mistrovskému dílu

Projekt obvykle začíná náčrtem následovaný technickým výkresem. Podle výkresu vyřežeme z lipového dřeva každý jednotlivý díl. Hotovou loutku sestavíme a následně zkontrolujeme její funkčnost. Loutku namalujeme a nakonec přelakujeme, aby Vám dlouho vydržela. Zákazník získává průběžně fotografie procesu. Dle přání a možností můžeme pořídit i časosběrné video.

Custom #18
Custom #20
Custom #27

1. SBĚRATELKSÁ UMĚLECKÁ DÍLA

Téměř nekonečné možnosti

Jsme schopni vybudovat celé loutkové divadlo v barokním stylu, kovboje na koni nebo například býka s kouřem vycházejícím z jeho nozder.

Naše přání je vytvářet překrásné loutky, které hrají téměř samy. Jsme tu proto, abychom splnili všechny Vaše sny. I ty dětské.

 

Custom #16
Custom #17
Custom #21

POTKEJME SE V PRAZE
 
Lenka Kubalová Lenka Kubalová Lucie Lucie Noemi C VillanuevaNoemi C VillanuevaVeronika FilcíkováVeronika FilcíkováAgáta  KestřánkováAgáta KestřánkováAleš MertlAleš MertlCiri PodskocovaCiri PodskocovaGabriela ReslováGabriela ReslováPetr SkacelPetr SkacelMarek TrejbalMarek TrejbalAdam VítekAdam VítekTomáš ZmrzlýTomáš Zmrzlý


2.
LOUTKY PRO FILM, DIVADLO A VYSTUPOVÁNÍ

FUNKCE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Profesionální loutky jsou jiné. Kromě esteticky musí být loutky co nejlehčí, ale stále vyvážené pro dokonalou funkčnost, trvanlivost a snadnou přepravu. Vytváříme je pomocí moderních technologií. Jsou stavěny na kratší i delší hraní.

Od 22 500 Kč

 

Custom #14
Custom #15
Custom #13

2. LOUTKY PRO FILM, DIVADLO A VYSTUPOVÁNÍ

Celé loutkové divadlo nebo jen velbloud s rostoucí hrbem?

Adam, Tomáš a Aleš jsou našimi technologickými designéry, kteří v Praze vystudovali loutkovou univerzitu. Jsou schopni navrhnout jakýkoliv typ loutky s požadovanou funkčností nebo i celé loutkové divadlo včetně scénografie.

Custom #24
Custom #12
Custom #25

2. LOUTKY PRO FILM, DIVADLO A VYSTUPOVÁNÍ

Můžeme s nimi za Vás hrát nebo Vás naučíme, jak s nimi pracovat

Máme tým profesionálních loutkářů, kteří jsou schopni hrát s loutkami ve vašem projektu po celém světě. Můžeme pro Vás vytvořit celé loutkové divadlo a naučit vás, jak s ním pracovat.

Custom #10
Custom #1
Custom #8

3.
PORTRÉTNÍ LOUTKY

ZÁBAVA A EMOCE

Nabízíme výrobu loutek na základě fotografie. Tato loutka se hodí jako dárek k výročí nebo k narozeninám.

Od 20 200 Kč

Custom #7
Custom #5
Custom #2

3.PORTRÉTNÍ LOUTKY

Modelované nebo vyřezávané

Můžete si vybrat z dřevěných, vyřezávaných loutek nebo nechte nás vymodelovat celou loutku a vytisknout na 3D tiskárně. Vše ručně opracujeme, namalujeme a oblečeme.

Custom #9
Custom #26
Custom #11

4.
MALOSÉRIOVÁ VÝROBA

RUČNĚ VYRÁBĚNÉ DO NEJMENŠÍHO DETAILU

V naší dílně jsme schopni nabídnout drobnou výrobu loutek. Jsme schopni vyvinout požadovaný charakter jako dárek nebo produkt pro další prodej.

Od 350 Kč/kus

 

Custom #3
Custom #4
Custom #6
Inquiry custom production - Contact us

Pin it