Otevíráme prodejny! Po dlouhé pauze znovuotevíráme naše loutkové obchody v Nerudovce. A ten velký jsme navíc zrenovovali. Přijďte za námi na návštěvu.

Filtr

Království jako na dlani

Cena


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Království jako na dlani

Království jako na dlani

Vítejte v říši krále loutek! V našem malém království se žije překrásně. Je tu místo pro každého a všichni se mají rádi.

Zjistit víc
    • Na hradě se usídlila celá královská rodina, která vládne spravedlivou rukou. Jelikož k panovnickému rodu nepatří jen král, královna a jejich děti, můžete na hradě potkat i mušketýri a šermíře, kteří se starají o mír na zámku i mimo něj, v kuchyni vaří kuchař skvostná a lahodná jídla a po celém hradě se potuluje šašek, který všechny baví svými vtipy a drobnými šprými. Neni to jediný komediant na hradě - okolo hodovní síně se vždy prochází kašpar s loutnou, na kterou sice neumí hrát, ale to mu nebrání v tom, aby ze sebe nedudělal pořádného tajtrlíka a všechny tím pobavil. A protože se vladařská rodina ráda směje, mají na hradě ještě jednoho komedianta - klauna. To je ten, který vás dokáže rozesmát i rozplakat.
    •  
    • Tyto loutky jsou trochu choulostivější. Hlavně proto že jejich hlavičky a ručičky jsou odlévané z tvrzené sádry. Jejich tělíčka jsou ale dřevěná, takže bát se o ně nemusíte. Oblečení mají šité na míru a je zdobeno do nejmenších detailů. Gypsové části loutky jsou ručně namalované, proto má každá loutka svůj osobitý vzhled a každá loutka je v detailech originální.

     


Zavřít

Filtr je aktivníUpřesnit filtr

Nestačí vám naše standardní nabídka?Mrkněte na zakázkovou výrobu
Nejpopulárnější loutkyNejpopulárnější loutky(55) 100 CZK – 25800 CZKOblíbené loutkyOblíbené loutky(202) 100 CZK – 49500 CZKAnymátor - univerzální loutkaAnymátor - univerzální loutka(6) 100 CZK – 17900 CZKPerformerské loutkyPerformerské loutky(9) 2780 CZK – 19800 CZK

Vyberte si postavu

Blog

Loutky na zakázkushow moreMatrioška Cup – výstava Jiřího Helcelashow moreLoutky.cz – hodnocení zákazníkůshow more
Chcete cookies?
Ano prosím.