V souladu s opatřením vlády a virem COVID–19 máme kamenné obchody zavřené. Eshop a dílna jsou v plném provozu.

Filtr

Království jako na dlani

Cena


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Království jako na dlani

Vítejte v říši krále loutek! V našem malém království se žije překrásně. Je tu místo pro každého a všichni se mají rádi.

Zjistit víc
    • Na hradě se usídlila celá královská rodina, která vládne spravedlivou rukou. Jelikož k panovnickému rodu nepatří jen král, královna a jejich děti, můžete na hradě potkat i mušketýri a šermíře, kteří se starají o mír na zámku i mimo něj, v kuchyni vaří kuchař skvostná a lahodná jídla a po celém hradě se potuluje šašek, který všechny baví svými vtipy a drobnými šprými. Neni to jediný komediant na hradě - okolo hodovní síně se vždy prochází kašpar s loutnou, na kterou sice neumí hrát, ale to mu nebrání v tom, aby ze sebe nedudělal pořádného tajtrlíka a všechny tím pobavil. A protože se vladařská rodina ráda směje, mají na hradě ještě jednoho komedianta - klauna. To je ten, který vás dokáže rozesmát i rozplakat.
    •  
    • Tyto loutky jsou trochu choulostivější. Hlavně proto že jejich hlavičky a ručičky jsou odlévané z tvrzené sádry. Jejich tělíčka jsou ale dřevěná, takže bát se o ně nemusíte. Oblečení mají šité na míru a je zdobeno do nejmenších detailů. Gypsové části loutky jsou ručně namalované, proto má každá loutka svůj osobitý vzhled a každá loutka je v detailech originální.

     


Zavřít

Filtr je aktivníUpřesnit filtr

Nestačí Vám snadardní nabídka?Objednejte si výrobu na zakázku
Nejpopulárnější loutky(49) 100 CZK – 25800 CZKPerformerské loutky(7) 2780 CZK – 19800 CZKOblíbené loutky(215) 15 CZK – 49500 CZKKomponenty pro výrobu loutek + Vyrob si sám sety(19) 35 CZK – 17900 CZK

Vyberte si postavu

Blog

20 loutek za 14 dní? Jedině pro indickou reklamushow moreOhlédnutí - řezbářský kurz 20.6 - 26.6. 2016show moreJak na to: Loutky na zakázkushow more
Chcete cookies?
Ano prosím.