Filtr

Cena


Dostupnost


gender


postava


Velikost


Váha


Pohyblivost

  • 9+ kloubů, jednoduché vahadlo
  • 9+ kloubů, plně funkční vahadlo

Jemný dotek něžnosti

Jemný dotek něžnosti

Elegance a jemnost. Tak by se daly popsat tyto mistrovské kousky. Jemný dotek ženské ruky poznáte v záhybech obličeje a její precizní řezbě, v elegantním tvarování nohou a ve výběru oblečení. Jedinečná práce se štětcem dodává loutkám unikátní vzhled. Takto vznikají loutky jako je například baletka - křehká tanečnice, která má jediný sen - stát se tanečnicí na světové úrovni. Melancholický Pierot, který vás rozesměje a rozpláče zároveň, a nebo lucifer - pán pekel, který netouží po ničem jiném víc, než najít pár dobrých přátel. Pokud se do těchto úžasných loutek nezamilujete na první pohled, zkuste se podívat podruhé, protože tyto loutky za to opravdu stojí.

> Zobrazit podrobnosti

Xenie se k loutkám dostala čistě náhodou. Stejně jako ve většině věcí v jejím životě. A měla neskutečné štěstí. Spolu se svojí kamarádkou získali práci ve studiu Bratří v triku, ve studiu Jiřího Trnky. A tam se zrodila její láska k loutkám. Byla to taková vášeň, že od té doby nehodlala dělat nic jiného. Když nasbírala dostatek zkušeností, rozhodla se vyrobit si vlastní loutku. Od té doby stále stoupá vzhůru. Měla možnost vyrábět loutky pro muzikál Robin de Bois v Paříži, nebo pomáhala při natáčení Mosleh´s Stories v Kataru. Dnes vyrábí loutky do divadel, pro pouliční herce, nebo jen tak pro radost. Toho, že se stala loutkářkou, nikdy nelitovala.


Zavřít

zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu filtruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějinyKurzyKurzySlevySlevyNejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky