Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očiLoutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a oči
ZOOM

Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a oči

Top kvalita, perfektní pohyblivost, vysoká estetická úroveň. To vše díky perfektně odvedené práci při modelování, sestavování, malování, výrobě paruky a šití kostýmu


Množství
CZK 31 800 plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Velikost: 60 cm
  • Váha: 2 kg
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designer: Loutky.cz cechovní dílna
  • Rod: Žena
  • Character: Princezna
Pictures
foto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a očifoto: Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a oči
Hodnocení
Poslat dotaz

Loutka na zakázku vyrobená podle osobních fotografií

V naší dílně vyrábíme loutky podle fotografie už řadu let. Za tu dobu jsme jich vyrobili už stovky, přesto je každá jiná, něčím výjimečná, má svá specifika. A z každé hotové máme obrovskou radost. Proto, že jsme výsledkem nadšení, ale také díky tomu, že velkou radost přinese svému vzoru.

Třeba zrovna tahle loutka – podívejte se na fotku, jak nadšeně vypadá slečna, podel které byla loutka vyrobena. A ty odlišnosti? Tak hlavně samozřejmě podoba. Ale také také kostým – na první dojem se to nezdá, ale to může být velice pracné, například vyrobit tak miniaturní kšiltovku :) Loutku oblékneme dle vašeho přání – podle fotek nebo návrhů.

Detaily výroby

Pro výrobu takovéto loutky je potřeba několik fotek z určitých úhlů a popis oblečení. Jak se ideálně vyfotit? Podívejte se na stručný návod.

Loutka je vymodelována a vyrobena pomocí technologie 3D tisku, následně ručně opracována, sestavena, namalována a navázána na dřevěné vahadlo. Šaty jsou ručně šité.

K loutce obdržíte výukové video.

Způsob platby

Pro zahájení výroby je požadována minimální záloha 50% z finální ceny.

Velikost loutky a možné varianty

  • Loutku tohoto typu si můžete objednat jako variantu s pohyblivými ústy, popř. očích, nebo jako variantu ‚,basic’’ bez pohyblivých prvků.
  • Můžete si zvolit ze tří variant velikostí - S 60cm, M 80cm, L 100cm

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

Přejete si Loutka dívky podle fotky, 60 cm, pohyblivá ústa a oči?

Koupit

Loutka podle fotografie

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím