Jaromír – šikovný hokejistaJaromír – šikovný hokejistaJaromír – šikovný hokejistaJaromír – šikovný hokejistaJaromír – šikovný hokejista
Přiblížit
Obrázky
foto: Jaromír – šikovný hokejistafoto: Jaromír – šikovný hokejistafoto: Jaromír – šikovný hokejistafoto: Jaromír – šikovný hokejistafoto: Jaromír – šikovný hokejista

Jaromír – šikovný hokejista

Pavel Mašek

Mít doma loutku hokejisty je k nezaplacení. S Jaromírem si můžete přehrát třeba celý zápas z Nagana


Množství
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (2 ks)
Upozorňujeme, že každá loutka je originál a může se mírně lišit od obrázku.

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Váha: 0,3 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designér: Pavel Mašek
  • Rod: Chlapec
  • Postava: Ostatní
  • funkce 0

Jaromír se dostává do útoku. Hezká klička kolem obrany. Střílí a je to GÓÓÓL! S loukou Jaromíra budete mít pocit jako by ste byli na hokejovém utkání. Červená barva je barva zuřivého vítězství a takový je i Jaromír. Na ledě je jako doma a u vás doma se bude jistě cítit jako v peřince. 

Po létech tréninku je jeho tělo vypracované tak, že se nebojí hry ani s nejotrlejším loutkářem. Nikdy se nenechá zastrašit a vždy se snaží o jediné – střelit gól.

Celá loutka je vyrobena ze dřeva a obličej je ručně malovaný. Loutka má vodicí zařízení, které je snadno ovladatelné i pro děti předškolního věku.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyLoutky pro nejmenší

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny