Bonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutkaBonnie - profesionální loutka
Přiblížit
Obrázky
foto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutkafoto: Bonnie - profesionální loutka

Bonnie - profesionální loutka

České Loutky - cechovní dílna

Nejlepší volba pro vstup do profesionálního hraní s loutkou. Bonnie je středem pozornosti na ulici, v kabaretu, na párty nebo jen tak uprostřed Vašeho světa. Tato loutka je extrémně jednoduchá na ovládání a dobře vypadající představení s ní zvládne i začátečník. Na druhou stranu poskytuje tolik možností rozvoje, že s ní lze natrénovat mistrovský kousek. K této loutce dostáváte 1x hodinový trénink on-line s Petrem Loutkářem a stálou podporu našeho týmu. To všechno jsou fakta, proč je Bonnie naší nejpopulárnější loutkou.


Množství
CZK 16 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (1 ks)
Bestseller *****
Video
Přehled
 • Velikost: 65 cm (25,6 palců)
 • Váha: 2,0 kg
 • Materiál: Jiné
 • Výroba: Odlévané
 • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
 • Designér: České Loutky - cechovní dílna
 • Rod: Univerzální
 • Postava: Kostlivec
 • funkce 1

Marioneta pro performery

 

Kostlivci Bonnie jsou naše další loutkové hvězdy, které tančí a zpívají na oslavu současného i příštího života. Loutka rozsahu a kvality Bonnieho je profesionální nástroj pro všechny, kteří chtějí bavit sebe i druhé na párty či na ulici. Loutka pro ty, kteří chtějí poznat kouzlo herce a performera.

Bonnie je vyrobený z lehké vyztužené pryskyřice, aby jeho křehké kosti vydržely ještě dlohá léta. Má zelené boty s bílími pruhy, které jsou velice pohodlné, a bílé rukavičky, aby vás při potřesení rukou nestudil.

Skvěle ovladatelná loutka

 • Bonnie je velice pohyblivá a perfektně vyvážená loutka.
 • Samozřejmostí je také profesionální vahadlo, které mu mimo jiné umožňuje otevírat pusu...
 • ..a tancovat jako bůh!Naše loutky v ulicích

 

 

Recenze Loutky.czHodnocení produktu (4)


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

genovevamartinezs 2. 8. 2021bbbbb

A professionally made puppet. Good quality and communication. Shipped on time and responsibly packaged. Would buy from them again.

Scott Wallace 18. 7. 2021bbbb

This is a big puppet store keep these things in mind when your going to make a purchase. They make all kinds of puppets from the large stage performance marionettes to the small decoration style of puppets. So if your not sure of any purchase or your not familiar with the items you wish to buy contact them by email or text. They will explain what each puppet can do and what it can't do so don't be shy they are not aggressive sales people they are puppeteers making sure that you make the best purchase for your needs. They are reasonable retailers and you can negotiate pricing so if there is a item you like they will not get upset if you make offers on their products. Keep in mind this is a overseas shipping purchase so account for that in your budget. Overall they do have customer service your best bet is to email or text due to time difference.Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Performerské loutky

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny