Starý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán JoeStarý pán Joe
Přiblížit
Obrázky
foto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joefoto: Starý pán Joe

Starý pán Joe

Ostatní

Starý pán Joe je loutka, která vytvoří jedinečnou atmosféru v jakémkoli interiéru a bude ozdobou každé kolekce.


Množství
CZK 6 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (4 ks)
Upozorňujeme, že každá loutka je originál a může se mírně lišit od obrázku.

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Velikost: 45 cm (17,7 palců)
  • Váha: 0,8 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Odlévané
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Rod: Starci
  • Postava: Ostatní
  • funkce 0

Loutka vlídného dědečka

Jeho životní partnerkou a nejlepší přítelkyní je Fanny. Milují se z celého srdce a jsou nádherným příkladem věrné lásky na celý život. Loutka Joea je nádhernou ukázkou skvěle propracovaných detailů jako jsou brýle, deštník či boty z pravé kůže.

Obličej je ručně malovaný a působí velmi reálně. Kostra je vyřezaná ze dřeva, hlava a ruce jsou odlité ze zdravotně nezávadné pryskyřice, nohy jsou ručně vyřezávané a broušené. Oblek na míru je šitý ručně stejně jako kožené botky.

Joe je opravdový mistrovský kousek a přítel na celý život.

Recenze Loutky.czHodnocení produktu (11)


ljroberts1 23. 6. 2021bbbbb

This puppet was superb quality! It arrived very quickly and safely packaged. It was even better than I had hoped! I will keep an eye on the site to buy another.

Objednaná loutka:Starý pán Joe
Michael Court 15. 3. 2021bbbbb

Amazing craftmanship! I am so glad to add this to my collection of unique pieces of art! Well-packaged and protected for the overseas journey.

Objednaná loutka:Starý pán Joe
Kerplunk86 24. 6. 2020bbbbb

Such a beautiful puppet. The detail is awesome. I do wish it just had a standard airplane controller as compared to the one it shipped with. As it sort of limits what you can do with it. But as far as the puppet, itʼs beautiful.

Objednaná loutka:Starý pán Joe
Diane 31. 3. 2020bbbbb

Omg. Petr is so nice what a gem. Petr made sure I was completely happy. He response the same day or the next. Do to chez is 5 hours ahead of me which I forget old man joe came in excellent condition and triple wrapped in bubble plastic .came as expected.on time.i silly be their forever customer what great artistry. From his producers as well as the talent from kind petr

Objednaná loutka:Starý pán Joe
Corey Colagrossi 28. 4. 2017bbbbb

I am so happy with him! He really looks better then the pictures! The packaging was a good surprise! Amazing work!

Objednaná loutka:Starý pán Joe


Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyKlasik

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny