Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro DětiMyslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro DětiMyslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro DětiMyslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro DětiMyslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro DětiMyslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro DětiMyslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Děti
Přiblížit
Obrázky
foto: Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Dětifoto: Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Dětifoto: Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Dětifoto: Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Dětifoto: Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Dětifoto: Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Dětifoto: Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Děti

Myslivec - Báječná Dřevěná Loutka Pro Děti

Pavel Mašek

Tato krásně zpracovaná dřevěná loutka myslivce je vhodnou volbou pro děti nebo jednoduchá loutková divadla. Lehce se ovládá a přinese spoustu radosti.


Množství
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (3 ks)

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Velikost: 20 cm (7,9 palců)
  • Váha: 0,5 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Výstavní (nízká)
  • Designér: Pavel Mašek
  • Rod: Muž
  • Postava: Ostatní
  • funkce 0

Tradiční česká loutka myslivce 

Loutka myslivce je ideální volbou pokud hledáte marionety pro menší děti či pro klasická loutková divadélka. Myslivec je vyrobený z dřevěných částí, má ručně šitý kostým a je navázaný na klasickém vahadle umožňující pohyb rukou, nohou a hlavy. 

Tato loutka je velmi odolná a lehce udržitelná. Neváhejte a prohlídněte si další loutky z této kolekce, které vám krásně doplní vaší sbírku českých loutek.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Loutky pro nejmenší

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny