Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém styluUpír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylu
Přiblížit
Obrázky
foto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylufoto: Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylu

Upír - Ručně vyřezávaná mistrovská loutka v kubistickém stylu

Antonín Muller

Ručně vyřezávané mistrovské dílo v kubistickém stylu od Antonína Mullera. Jediný originál. Tato umělecká loutka je vhodná pro sběratele a loutkové nadšence.


Množství
CZK 49 000Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (2 ks)
Jediný originál
Jediný Originál
Přehled
  • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
  • Váha: 2,0 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
  • Designér: Antonín Muller
  • Rod: Muž
  • Postava: Upír
  • funkce 0

Dřevěná ručně vyřezávaná marioneta upíra v kubistickém stylu od Antonína Mullera

Pociťte eleganci této nádherné dřevěné marionety, ručně vyřezané renomovaným umělcem Antonínem Mullerem. Tato jedinečná loutka, vytvořená v charakteristickém kubistickém stylu, ztělesňuje tajemnou přitažlivost upíra. Každý detail, od hranatých rysů obličeje po pečlivě malované tělo, ukazuje Mullerovo mistrovství a uměleckou vizi.

Díky svému nápadnému designu a výraznému charakteru je tato marioneta ideální pro sběratele, milovníky umění nebo jako poutavý dekorativní prvek. Ať už ji použijete při vystoupení nebo vystavíte jako umělecké dílo, tato upíří marioneta jistě okouzlí a zaujme všechny, kdo ji spatří.

Přidejte do své sbírky dotek gotického kouzla a sofistikovaného řemesla s tímto jedinečným výtvorem od Antonína Mullera.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Novinky

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny