Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetaMladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marioneta
Přiblížit
Obrázky
foto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marionetafoto: Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marioneta

Mladý jeskynní muž s dinosaurem - dřevěná ručně vyřezávaná marioneta

České Loutky - cechovní dílna

Tato dřevěná ručně vyřezávaná marioneta je jedinečným a mistrně zpracovaným ztvárněním jeskynního muže z dávných dob. Marioneta, která měří přibližně 30 cm, je zručně vyřezána z lipového dřeva a natřena zemitými tóny, aby působila realisticky, ale zároveň si zachovala svou hravou a kreslenou atmosféru.


Množství
CZK 88 000Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
délka výroba až 10 týdnů
Přehled
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designér: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Muž
  • Postava: Ostatní
  • funkce 3

Kreslený mladý jeskynní muž - ručně vyřezávaná loutka

Tato marioneta je skutečně výjimečná. Byl vyroben na zakázku pro našeho milého klienta, takže jsme si při tvorbě tohoto úžasného chlapíka užili spoustu legrace!

Tento jeskynní muž má u sebe několik zbraní, jak můžete vidět. Oštěp, kámen a obří zub na klacku. Jeho oblečení je také zcela výjimečné. Je vyrobeno z kůže, umělé kožešiny a látky. Nejroztomilejší částí této loutky je však rozhodně mládě dinosaura v rozbitém vejci, které visí jeskynnímu muži na zádech.

Tato marioneta se vyrábí na zakázku. Doba výroby je až 10 týdnů. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyExluzivní loutky na přání

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny