Čarodějnice – pohádková loutkaČarodějnice – pohádková loutkaČarodějnice – pohádková loutkaČarodějnice – pohádková loutkaČarodějnice – pohádková loutka
Přiblížit
Obrázky
foto: Čarodějnice – pohádková loutkafoto: Čarodějnice – pohádková loutkafoto: Čarodějnice – pohádková loutkafoto: Čarodějnice – pohádková loutkafoto: Čarodějnice – pohádková loutka

Čarodějnice – pohádková loutka

Ostatní

Typická čarodějnice známá z dětských příběhů. Je ošklivá a přitom mile krásná. Cestu do našich srdcí už si našla, najde ji i k Vám?


Množství
CZK 2 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (1 ks)
Upozorňujeme, že každá loutka je originál a může se mírně lišit od obrázku.
Přehled
  • Velikost: 30 cm (11,8 palců)
  • Váha: 0,4 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Odlévané
  • Pohyblivost: Výstavní (nízká)
  • Rod: Starci
  • Postava: Čarodějnice
  • funkce 0

Loutka pohádkové čarodějnice

Prohlédněte si loutku, která symbolizuje kouzelný svět pohádek! Každý detail jejího vzhledu je pečlivě propracovaný. K celkovému dojmu přispívají zvolené materiály jejího oblečení a nepostradatelné koště.

Kostra je vyřezaná ze dřeva, hlava a ruce jsou lité ze zdravotně nezávadné a nárazuvzdorné pryskyřice, nohy a boty jsou ručně vyřezané a broušené. Její pečlivě malovaný obličej je ruční práce stejně jako pohádkově typické šaty.

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Čarodějnice – pohádková loutka mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.czHodnocení produktu (4)


Debbie Hill 14. 12. 2020bbbbb

Itʼs beautiful! Such detailed craftsmanship. I ordered this as a Christmas gift for my son. I was relieved at how quickly it arrived since Iʼm in Canada.

Dana 24. 8. 2020bbbbb

Wonderful puppet. She reminds me of the witch in an episode of I Love Lucy when she was in a play about an enchanted forest. Thank you.

Jason Houle 24. 4. 2019bbbbb

Marionette is Awesome...my budding puppeteer already named her Madame de Basque the gypsy fortune teller lol. Will be buying another.

susan c bailey 30. 7. 2018bbbbb

Beauty is in the eye of the beholder---she is lovely-----so easy to manipulate too----- many thanks xZdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyLoutky

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny