Loutkářský Workshop - Řezbářský kurz v srdci Beskyd
Přiblížit

Loutkářský Workshop - Řezbářský kurz v srdci Beskyd

Jaroslav Slavík

Chtěli byste se naučit, jak si vyřezat loutku? Nyní máte skvělou příležitost! Můžete se zúčasnit tohoto kurzu s mistrem řezbářem a loutkářem panem Slavíkem.


Množství
CZK 17 400Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 20
Na objednávku
Přehled
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
  • Designér: Jaroslav Slavík
  • funkce 0

Vyrobte si vlastní loutku!

Týdenní kurz, při kterém se naučíte vyřezat, navázat a ovládat vaší vlastní loutku. V ceně je zahrnuté ubytování, strava a materiál na výrobu.

Jedinečný zážitek, po kterém si odnesete nově nabyté zkušenosti, vědomosti a hlavně vaší vlastní loutku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat - lucie@loutky.cz

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyWorkshopy

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny