České Loutky – almanach naší loutkářské společnostiČeské Loutky – almanach naší loutkářské společnostiČeské Loutky – almanach naší loutkářské společnostiČeské Loutky – almanach naší loutkářské společnosti
ZOOM

České Loutky – almanach naší loutkářské společnosti

Získejte obrazovou knihu současného českého loutkářství a podpořte tak naše snažení. Almanach mapuje překrásné, výrazné a významné loutky v dlouhé a bohaté historii naší loutkářské společnosti. Tiskový formát knihy je 30x30cm.


Množství
CZK 2 580 plus poštovné
Koupit
Toto je elektronický produkt - pdf soubor - tisk není zahrnut v ceně
Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Velikost: 30 cm
  • Váha: 0.3 kg
  • Materiál: Jiné
  • Výroba: Jiné
  • Designer: Loutky.cz cechovní dílna
  • Rod: Univerzální
Pictures
foto: České Loutky – almanach naší loutkářské společnostifoto: České Loutky – almanach naší loutkářské společnostifoto: České Loutky – almanach naší loutkářské společnostifoto: České Loutky – almanach naší loutkářské společnosti
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - Knihu budeme tisknout v malém nákladu v létě. Předpokládané odeslání na přelomu července a srpna.
Poslat dotaz

Moderní české loutkářství obrazem

Na své loutky jsme hrdí. A rádi vám ukážeme proč. Tato publikace prezentuje špičkové loutky, které prošly našima rukama. To nejlepší napříč celou tvorbou, bez ohledu na typ loutky, technologii i cenové spektrum.

Krásně a přehledně na jednom místě...

Udělejte si komplexnější přehled v české moderní tvorbě marionet. Pokochejte se uměním loutkářů, jež jsou mistry ve svém oboru. Prohlédněte si vyřezávané originály, nádherně zpracované loutky na zakázku nebo loutky s originálními funkcemi. 

Podpořte České loutky
 

 

Jste šťastným majitelem jedné z loutek v knize? 

Máte zájem si publikaci prohlédnout a podívat se? Není nic snažšího, klikněte na odkaz níže, kde uvidíte náhledové pdf.

České loutky náhled almanachu

 

Knihu budeme tisknout v malém nákladu v létě. Budeme velice rádi, když si ji koupíte už nyní a my tím získáme prostředky na její vytištění dopředu. Předem děkujeme za vaši podporu.

 

 

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

Objednat můžete hned

Koupit

Publikace - Časopisy

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím