Vyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranáchVyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranáchVyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranách
ZOOM
Pictures
foto: Vyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranáchfoto: Vyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranáchfoto: Vyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranách

Vyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranách

České Loutky - cechovní dílna

Získejte obrazovou knihu současného českého loutkářství. Almanach mapuje překrásné, výrazné a významné loutky v dlouhé a bohaté historii naší loutkářské společnosti. Tiskový formát knihy je 30x30cm.


Množství
Cost to ship to USA. Change ship to country. CZK 480
Na objednávku
trvale nedostupné
Přehled
  • Velikost: 30 cm (11,8 palců)
  • Váha: 0,9 kg
  • Designer: České Loutky - cechovní dílna

Moderní české loutkářství obrazem

Na své loutky jsme hrdí. A rádi vám ukážeme proč. Tato publikace prezentuje špičkové loutky, které prošly našima rukama. To nejlepší napříč celou tvorbou, bez ohledu na typ loutky, technologii i cenové spektrum.

Krásně a přehledně na jednom místě...

Udělejte si komplexnější přehled v české moderní tvorbě marionet. Pokochejte se uměním loutkářů, jež jsou mistry ve svém oboru. Prohlédněte si vyřezávané originály, nádherně zpracované loutky na zakázku nebo loutky s originálními funkcemi. 

Podpořte České loutky
 

 

Jste šťastným majitelem jedné z loutek v knize? 

Máte zájem si publikaci prohlédnout a podívat se? Není nic snažšího, klikněte na odkaz níže, kde uvidíte náhledové pdf.

České loutky náhled almanachu

 

Knihu budeme tisknout v malém nákladu v létě. Budeme velice rádi, když si ji koupíte už nyní a my tím získáme prostředky na její vytištění dopředu. Předem děkujeme za vaši podporu.

 

 

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Vyprodáno! Obrázkový příběh naší firmy od roku 1993 na 64 stranách mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.cz


Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!

8. 6. 2023bbbbb

Controls my puppet very well :)

chiara 8. 6. 2023bbbbbNačíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyPublikace a vouchery

Stejný character

Skládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatNa zakázkuNa zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světě