Červená Santa Muerte, designová loutkaČervená Santa Muerte, designová loutkaČervená Santa Muerte, designová loutkaČervená Santa Muerte, designová loutkaČervená Santa Muerte, designová loutkaČervená Santa Muerte, designová loutkaČervená Santa Muerte, designová loutkaČervená Santa Muerte, designová loutka
ZOOM

Červená Santa Muerte, designová loutka

Santa Muerte červená loutka přímo září pozitivní energií. Naprosto nádherné zpracování a detailní malba jí dodávají opravdový šmrnc exotického Mexika.


Množství
CZK 6 400 plus poštovné
Koupit

Barva oblečení a vlasů se může mírně lišit od fotografie

Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Velikost: 45 cm
  • Váha: 0.7 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designer: Kuklík
  • Rod: Žena
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Červená Santa Muerte, designová loutkafoto: Červená Santa Muerte, designová loutkafoto: Červená Santa Muerte, designová loutkafoto: Červená Santa Muerte, designová loutkafoto: Červená Santa Muerte, designová loutkafoto: Červená Santa Muerte, designová loutkafoto: Červená Santa Muerte, designová loutkafoto: Červená Santa Muerte, designová loutka
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - k odeslání do týdne
Poslat dotaz

Santa Muerta – Světice v červeném

Kdo by neznal slavnou postavu světice, která převádí duše do další světa. Tato událost se musí řádně oslavit a proto naše Muerta reprezentuje radost, svobodu a ochranu před zlými duchy.

Naše Santa Muerta v červeném provení je opravdovou superstar. Ručně vyráběná marioneta s nádherným outfitem zdobeným jemnou výšivkou, a detailně malovaným obličejem s tak typickými jizvami, které na žádné z těchto ochránkyň nesmí chybět, patří mezí ty nejvýraznější malosériové loutky.

Tato loutka se hodí jako originální dárek či dekorace, ale je skvělá i na jednoduché hraní. Lehce se ovládá a dokáže pěkně chodit, pohybovat rukama. tančit a otáčet hlavou.

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

Objednat můžete hned

Koupit

Animáči - loutky na hraní

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím