Modrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutka
ZOOM

Modrá Santa Muerte, designová loutka

Nejznámější Mexickou světicí je Sanata Muerte, která oslavuje přechod duše na druhý svět. A tato nádherná loutka reprezentuje vše, co by pravá Muerta měla mít.


Množství
CZK 6 400 plus poštovné
Koupit

Barva oblečení a vlasů se může mírně lišit od fotografie

Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Velikost: 45 cm
  • Váha: 0.7 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designer: Kuklík
  • Rod: Žena
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutka
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - Do týdne připravena k odeslání
Poslat dotaz

Santa Muerte Loutka – Kráska smrti

Postava Santa Muerte je nedílnou součástí Mexické kultury a je hojně oslavována po celém světě. Přináší s sebou totiž radost, osvobození a ochranu před zlými duchy.

Naše nová Muerta v modré variantě je opravdovou kráskou mezi loutkami tohoto typu. Je vyráběná v malosériích a každá je ručně zpracována do nejmenších detailů. Jistě vás zaujme pečlivě malovaný obličej, na kterém nechybí typické jizvy a husté vlasy zdobené čelenkou z jasně modrých květů. I šaty jsou ušity přesně na míru této patronky. Navíc krajkové zdobení a sladěné barvy dováří úžasný celkový dojem.

Tuto loutku můžete lehce ovládat. Bez problémů chodí, hýbe rukama, tančí nebo otáčí hlavou. Je jen na vás, jestli si s ní budete hrát nebo ji dáte vyniknou jako dekoraci. 

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

Objednat můžete hned

Koupit

Animáči - loutky na hraní

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím