Modrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutkaModrá Santa Muerte, designová loutka
ZOOM

Modrá Santa Muerte, designová loutka

Nejznámější Mexickou světicí je Sanata Muerte, která oslavuje přechod duše na druhý svět. A tato nádherná loutka reprezentuje vše, co by pravá Muerta měla mít.


Množství
CZK 7 200 plus poštovné
Koupit

Barva oblečení a vlasů se může mírně lišit od fotografie

Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Velikost: 45 cm
  • Váha: 0.7 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designer: Kuklík
  • Rod: Žena
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutkafoto: Modrá Santa Muerte, designová loutka
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - Do týdne připravena k odeslání
Poslat dotaz

Santa Muerte Loutka – Kráska smrti

Postava Santa Muerte je nedílnou součástí Mexické kultury a je hojně oslavována po celém světě. Přináší s sebou totiž radost, osvobození a ochranu před zlými duchy.

Naše nová Muerta v modré variantě je opravdovou kráskou mezi loutkami tohoto typu. Je vyráběná v malosériích a každá je ručně zpracována do nejmenších detailů. Jistě vás zaujme pečlivě malovaný obličej, na kterém nechybí typické jizvy a husté vlasy zdobené čelenkou z jasně modrých květů. I šaty jsou ušity přesně na míru této patronky. Navíc krajkové zdobení a sladěné barvy dováří úžasný celkový dojem.

Tuto loutku můžete lehce ovládat. Bez problémů chodí, hýbe rukama, tančí nebo otáčí hlavou. Je jen na vás, jestli si s ní budete hrát nebo ji dáte vyniknou jako dekoraci. 

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

Objednat můžete hned

Koupit
Recenze Loutky.cz


Joshua Alden 17. 6. 2021bbbbb

Great seller, very beautiful marionette, thank you

Objednaná loutka:Loutka Čert
Aria Moretti 15. 6. 2021bbbbb

The puppet is so beautifully created, I love it

Moe Armstrong 14. 6. 2021bbbbb

I put on some Deuter music and have this puppet dance. My friends love it. I love it

Moe Armstrong 14. 6. 2021bbbbb

Wow this is the real cowboy. The cowboy without a horse is what I call him. He is the star of the show. My friends love him. I am from New Mexico. I know cowboys. This marionette is the best for me

Objednaná loutka:Kovboj z divokého západu
Moe Armstrong 14. 6. 2021bbbbb

This puppet has surpassed my expectations. This Dracula is going to have his own show. My friends fall over laughing and enjoy the shows that I do for them.



Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, Etsy



Animáči - loutky na hraní

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím