Bílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutkaBílá Santa Muerte, designová loutka
ZOOM

Bílá Santa Muerte, designová loutka

Santa Muerte je významnou postavou velkolepých tradičních oslav smrti v Mexiku. Naše loutka v černobílém provedení je nádhernou verzí této světice, která je známá po celém světě.


Množství
CZK 6 400 plus poštovné
Koupit

Barva oblečení a vlasů se může mírně lišit od fotografie

Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Velikost: 45 cm
  • Váha: 0.7 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Odlévané
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designer: Kuklík
  • Rod: Žena
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutkafoto: Bílá Santa Muerte, designová loutka
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - do tří dnů
Poslat dotaz

Santa Muerte – známá loutka z Mexika

Kdo by neznal slavnou postavu světice, která převádí duše do další světa. Tato událost se musí řádně oslavit a proto naše Muerta reprezentuje radost, svobodu a ochranu před zlými duchy.

Loutka Santa Muerte v černobílé barvě je ručně vyráběná v malých sériích. Její obličej je pečlivě malovaný do těch nejmenších detailů a hlavu ji zkrášluje nádherná čelenka z bílých květin. Černobílé šaty jí zdobí krásná výšivka. Celkově působí výrazným dojmem.

Tuto loutku je velmi jednoduché ovládat, je dobře pohyblivá. Dokáže chodit, hýbat rukama, tančit a snadno otáčet hlavou.

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

Přejete si Bílá Santa Muerte, designová loutka?

Koupit

Animáči - loutky na hraní

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím