Pan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázkuPan opičák - loutka na zakázku
Přiblížit
Obrázky
foto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázkufoto: Pan opičák - loutka na zakázku

Pan opičák - loutka na zakázku

České Loutky - cechovní dílna

Loutka pana Opičáka je krásným příkladem, že ne každá loutka musí mít nitě. Tato sedící figura s několika funkcemi je inspirována retro opičkami, které dříve hráli pouliční divadlo s flašinetem.


Množství
CZK 39 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
Video
Přehled
  • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
  • Váha: 2,0 kg
  • Materiál: Jiné
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designér: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Zvíře
  • Postava: Ostatní
  • funkce 15

Mrkací loutka pana Opičáka 

Ne každá loutka musí mít nitě a náš pan opičák je toho důkazem. Tato nádherná opička byla vyrobena na zakázku. Vyniká v mnoha směrech, například má několik funkcí, které se dají ovláddat taháním za šnůrky skrz krabičku, na které sedí. Pan opičák umí mrkat, pohybovat očima ze strany na stranu, otvírat pusu, břinkat cimbálkem a zdravit svou buřinkou.

Celá loutka je nejprve vymodelována pomocí 3D grafického programu a následně po částech vytištěna a ručně opracována. Hlava i tělo jsou ručně malované, plyšový kožíšek ušitý na míru a stejně tak i slušivý obleček. 

Upravte si opičku podle sebe

Zaujal vás pan opičák, ale přáli byste si jiný obleček, jinou barvu kožíšku či odlišný klobouk? Nic pro nás není problém. Napište nám zprávu se svými požadavky a loutku upravíme přesně podle vašich představ.

Doba výroby se pohybuje kolem osmi týdnů.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyLoutka podle fotografie

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny