Filtr

Cena


gender


postava


Loutky s Duší - Eva Hodinková Hellerová

Loutky s Duší - Eva Hodinková Hellerová

Eva Hodinková Hellerová aneb LOUTKY S DUŠÍ

Eva je především výtvarnice a tvůrce loutek, které ve vás vyvolají různé emoce a dokonce možná uvěříte, stejně jako Eva, že jsou opravdu živé. Ožívají totiž skrze nás. A tak se svými bytostmi žije i jejich příběhy a umožňuje i druhým lidem tyto příběhy zažít a objevovat. Její loutky vás vezmou do kouzelných světů plných fantazie. Eva studovala na divadelní škole DAMU obor scénografie a loutky. V oboru ''Sběratelská umělecká panenka'' se dostala do světové špičky a s řadou prvenství se stala členkou prestižní organizace uměleckých panenek v USA jménem NIADA. 

Eva je také lektorkou loutkářských kurzů (workshopů) a v současnosti se zabývá volnou tvorbou loutek a také tvoří improvizační divadelní loutková představení. To vše pod názvem CHODÍCÍ DŘEVO.


zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu filtruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějinyKurzyKurzyNejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutkySlevySlevy