Filtr

Cena


gender


postava


Pohyblivost

  • 9+ kloubů, plně funkční vahadlo
  • 9+ kloubů, plně funkční vahadlo, váhově balancovaná loutka

UKONČENO: Soutěž a vyhraj loutku pod stromeček!

UKONČENO: Soutěž a vyhraj loutku pod stromeček!

Chcete vyhrát loutku? Přidejte se do naší soutěže a jedna z naší veselé trojky může být vaše :) A jak na to?

1. Přihlaste se nebo zaregistrujte

2. Přidejte si alespoň tři loutky mezi své Oblíbené

3. Počkejte na losování (5. 12.) a e-mail s výsledkem :)


Podrobnější pravidla:

> Zobrazit podrobnosti

Níže vidíte loutky, které můžete vyhrát. Je to náš oblíbený kostlivec Baby Bonnie, veselý klaun a Pinocchio. Když vyhrajete, vyberete si ze soutěžních tu loutku, která je vám nejmilejší, a my vám ji zašleme. Podmínkou je, že na konci soutěže budete mít mezi svými Oblíbenými alespoň tři loutky. O výhře se dozvíte z emailu.

A bonus pro další tři vylosované :)

Na další vylosované bude čekat malé překvapení. Proto prohlížejte loutky u nás na webu a kliknutím na srdíčko si je přidejte do svého výběru. 

TIP! Jak snadno přidat loutku do Oblíbených?

Určitě jste si na stránce detailu loutky všimli odkazu se srdíčkem a textem PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH. To je jen jedna z možností. Přidávat můžete snadno i kliknutím na srdíčko v levém dolním rohu fotografie loutky přímo na hlavní stránce nebo v kategoriích. Srdíčko se vám ukáže po najetí myší nad fotku loutky. 


Zavřít

zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu filtruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějinyKurzyKurzyNejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutkySlevySlevy