Obchodní řád

Objednávka

O úspěšném odeslání objednávky je zákazník informován e-mailem do několika vteřin po jejím odeslání. Po zpracování dodavatelem bude objednávka potvrzena a zákazník bude vyzván k uhrazení platby. Po potvrzení dodavatelem je objednávka považována za závaznou. Objednávce bude přiřazen variabilní symbol. který je potřeba uvést v platebním příkazu nebo v případné korespondenci.

Platba za zboží

Zboží lze platit:
  • platebním příkazem
  • šekem zaslaným na naši adresu
  • při doručení na dobírku (pouze na území ČR)
  • kreditní kartou Visa card, Eurocard/MasterCard
     

Platba zboží bankovním převodem

Platební příkaz musí obsahovat následující údaje:
Účet příjemce:
107-8891860237/0100
IBAN: 
CZ2401000001078891860237
BIC/SWIFT kód:
KOMBCZPPXXX
Adresa příjemce:
AMI spol.s.r.o.
Klamovka 2051
150 00  Praha 5
Česká republika
 
Banka příjemce:
Komerční banka, a.s.
Bělohorská 131/210
169 00 Praha 6
Česká republika
Účel úhrady:
zboží


Platba zboží kreditní kartou

je možná prostřednictvím platební brány.


Platba systémem PayPal

PayPal je pohodlný a bezpečný způsob, jak platit na internetu. Je to nejpoužívanější platební systém, umožňující uskutečňovat platební operace v rámci ČR i mezinárodně. Poté, co si založíte PayPal účet, na něj pošlete peníze ze své platební karty. Peníze pak zašlete v PayPal rozhraní na naši e-mailovou adresu. To Vám umožní zaplatit za zboží kartou, ale její číslo nemusíte poskytovat obchodníkovi. Tím je platba pomocí PayPal bezpečnější než běžná platba kartou na internetu.
Návod na založení PayPal účtu.

Doprava zboží


Balení, pojištění a dopravu zboží do zahraničí zajišťuje spediční firma SPEDIA, s.r.o, se sídlem Kamenická 1, Praha 7, Česká republika. Dopravu po České republice zajišťuje Česká pošta, a.s nebo PPL. Doba potřebná k doručení zásilky je 2-3 prac.dny po území České republiky a 2-8 týdnů do zahraničí, doba závisí na vybraném způsobu dopravy a místu určení. Zboží je pojištěno na všechna rizika.

Osobní odběr zboží

Osobní odběr zboží je možný pouze v naší provozovně na adrese Nerudova 51, Praha 1, otevřeno denně kromě 24.12. od 10 do 18hod. Platba zboží je možná hotově nebo kartou.


Informační povinnost týkající se EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu správce daně online,
v případě elektronického výpadku do 48hod.

 

Dodací lhůta

Zboží bude předané k expedici do 5 dnů po připsání platby na účet. Ve výjimečných případech si vyhrazujeme právo na delší dodací lhůtu. O této skutečnosti bude zákazník informován, nebude-li s dodací lhůtou souhlasit, může objednávku zrušit.

Cena

K ceně vybraných loutek se automaticky vypočítává cena za balení, pojištění a dopravu. Ta je závislá na hmotnosti zboží a státu, do kterého bude zásilka dopravena. V případě zájmu o DHL Vám rádi připravíme individuální kalkulaci.
Pokud máte dotazy týkající se obchodního řádu, kontaktujte nás.

 

 

Loutky 

« Zobrazit výpis kategorií Vstup pro velkoodběratele »  

Vyhledávání 

 

Aktuality 

 
 

Kontakt 

Tel: +420 608 265 994

E-mail: ami@marionettes.cz

Skype: amimarionettes

Další kontakty »

 
Visa Mastercard American Express PayPal DHL